Depilacja Laserowa

Depilacja

Usuwanie owłosienia z twarzy i ciała

Technologia Lasera Diodowego 808nm MOTION SPEED sprawia, że ból związany z usuwaniem niechcianych włosków przejdzie w zapomnienie. Dodatkowo, Laser Nd:Yag 1064nm usuwa nie tylko włoski ciemne ale też nie jest łaskawy dla tych jasnych. Dzieje się tak dlatego, że laser oddziałuje nie na melaninę czy barwnik włosa, ale na ukrwienie brodawki włosa. Depilacja laserowa to nowoczesny sposób na usuwanie owłosienia. Pozwala na pozbycie się odrastających, nieestetycznych włosków. Zarówno Panie jak i Panowie mogą pożegnać się z owłosieniem w dowolnym miejscu na ciele. Depilacja za pomocą bolesnego zabiegu woskowania, czy kupowanie maszynek? Nigdy więcej.
  1. Depilacja laserowa włosów ciemnych - pozwala na usunięcie czarnych, nieestetycznych włosków tylko tymczasowo. Epilacja natomiast, pozwala na usuniecie ich bezpowrotnie. Laser diodowy 808nm z korpusu XLase Plus sprawia, że usunięte zostają nawet te włoski, które posiadają w sobie bardzo małe ilości barwnika, czyli melaniny. 
  2. Depilacja laserowa włosów jasnych - uznana na świecie głowica lasera Nd:Yag 1064nm z korpusu Xlase Plus to przełom dziedzinie usuwania włosków. Depilacja laserowa włosów jasnych pozwala na trwałe usuniecie włosów siwych, blond i rudych. Wiązka świetlna emitowana przez laser, pochłaniana jest bowiem przez hemoglobinę naczyń krwionośnych znajdujących się na dnie mieszka włosowego. 
  3. Depilacja laserowa bikini - skóra okolic bikini jest dużo cieńsza i delikatniejsza niż reszta ciała. Depilacja tych miejsc często prowadzi do podrażnień i bywa bolesna. Alternatywą dla niekomfortowych metod usuwania owłosienia, jest bez wątpienia aparatura laserowa. Depilacja laserowa bikini wykorzystuje laser diodowego z korpusu XLASE PLUS to najnowocześniejsza technologia epilacji.
  4. Depilacja laserowa nóg - technologia Motion Speed, możliwa ciągły ruch głowicy zapewniając szybkość i bezbolesność zabiegu na dużych obszarach. W większości owłosionych obszarów na ciele faza wzrostu trwa od kilku do kilkunastu tygodni. Dla uzyskania najlepszych rezultatów sugerowana jest seria zabiegowa. Depilacja laserowa nóg wykonywana jest najczęściej, co 4-8 tygodni. 
  5. Depilacja laserowa pach - laser diodowy XLASE PLUS to najnowocześniejsza technologia epilacji na świecie, która wykorzystuje procedury laseroterapii. System chłodzący XLASE PLUS daje komfort podczas zabiegu. Depilacja laserowa pach odbywa się przez oddziaływanie wiązki laserowej na barwnik łodygi włosa, a gdzie energia laserowa niszczy brodawkę, przez co włos nie może odrosnąć.
  6. Depilacja laserowa innych obszarów - zabieg możliwy jest na każdym obszarze ciała pokrytym włoskami. Między innymi na brzuchu, plecach, karku, rękach, pośladkach czy torsie, a nawet wokół brodawek sutkowych. Depilacja laserowa innych obszarów usuwa włoski z problematycznych miejsc. Technologia Motion Speed jest wyposażona w ruchomą głowice, za sprawą której dotarcie do tych miejsc jest skuteczne. 

Adres

Klinika Zdrowego Ciała
ul. Marii Konopnickiej 2
45-004 Opole


Dane kontaktowe

Email: biuro@klinikaciala.pl
Rejestracja tel. (77) 441 09 09